دوشنبه , دسامبر 11 2023
آخرین خبرها

بایگانی/آرشیف روزانه: نوامبر 13, 2023

مدیرکل صمت گیلان : احیای ۸۲ واحد راکد گیلان در دستور کار شورای هم خانواده / روند اخذ مطالبات برق و گاز از بخش صنعت در جهت حمایت از تولید نیست

مدیرکل صمت گیلان :احیای ۸۲ واحد راکد گیلان در دستور کار شورای هم خانواده / روند اخذ مطالبات برق و گاز از بخش صنعت در جهت حمایت از تولید نیست مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: احیا۸۲ واحد راکد تحت تملک بانک ها و واحدهای نیمه فعال باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های اعضای شورای هم خانواده در دستور کار ... بیشتر بخوانید »

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:سیر نزولی جمعیت در گیلان/ باید در اجرای طرح نفس مصمم‌تر بود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:سیر نزولی جمعیت در گیلان/ باید در اجرای طرح نفس مصمم‌تر بود رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ زادآوری، حمایت از زوج‌های نابارور و اصلاح فرایند غربالگری جنین، گفت: در کنار این اقدامات ارزشمند باید در اجرای طرح نفس مصمم‌تر بود و تمام ظرفیت‌ها را به کار گرفت. نشست ... بیشتر بخوانید »

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی اعلام کرد؛شب یلدا و چهارشنبه سوری از تقویم حذف نشده است

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی اعلام کرد؛شب یلدا و چهارشنبه سوری از تقویم حذف نشده است دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی در اطلاعیه‌ای با تکذیب حذف دو مناسبت ملی از تقویم رسمی کشور اعلام کرد نه تنها هیچ مناسبتی حذف نشده، بلکه شب یلدا و چهارشنبه سوری با توجه به ویزگی‌های فرهنگی و هویتی ایرانیان به تقویم اضافه شده است. به گزارش ... بیشتر بخوانید »