شنبه , دسامبر 9 2023
آخرین خبرها

بین الملل

بیش از 3 میلیارد مترمکعب گاز در گیلان مصرف شده است

بیش از 3 میلیارد مترمکعب گاز در گیلان مصرف شده است مشترکین گاز طبیعی در استان گیلان، در 6 ماهه نخست سال جاری 3 میلیارد و 243 میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده اند. به گزارش پس از باران روابط عمومی گاز گیلان، روز یکشنبه 16 مهرماه 1402 عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر، اظهار ... بیشتر بخوانید »

در دیدار محبوبی با استانیسلاو سینچنکو عنوان شد؛گیلان دارای زیرساخت‌های متعددی در حوزه تجارت و بازرگانی است

محبوبی، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان گفت: می‌توانیم به عنوان استان پایلوت به نمایندگی از کشور، نمایشگاهی را در آستراخان روسیه برگزار کنیم و این آمادگی را داریم پس از مذاکرات اولیه و در صورت جمع‌بندی نهایی، این نمایشگاه را در سال آینده (۱۴۰۲) در روسیه برگزار کنیم و اطمینان داریم استاندار گیلان هم حمایت خواهند ... بیشتر بخوانید »

با حضور رییس اتاق بازرگانی آستراخان روسیه؛ نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و اوراسیا در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

با حضور رییس اتاق بازرگانی آستراخان روسیه؛ نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و اوراسیا در نمایشگاه منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صادراتی ایران به اوراسیا با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان، روسای اتاق های بازرگانی ایران و روسیه و جمعی از تولید کنندگان و صادرکنندگان در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی آغاز بکار ... بیشتر بخوانید »

کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی در برج میلاد تهران برگزار شد

هما اکبری/کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی عصر امروز در برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.کنگره بین‌المللی میرزا کوچک جنگلی عصر دیروز چهارشنبه نهم شهریور کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی در برج میلاد تهران برگزار در این اجلاسیه که به مناسبت یک‌صدمین سالروز بزرگداشت ... بیشتر بخوانید »

فعالسازی کریدور شمال ـ جنوب با همکاری مناطق آزاد ایران و روسیه

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ به نقل از فرینا؛ نشست مشترک فعالسازی کریدور بین المللی شمال ـ جنوب با محوریت مناطق آزاد ایران و روسیه با حضور «سعید محمد» دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و جمعی از مدیران اقتصادی دولت ... بیشتر بخوانید »

معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه ازاد انزلی خبر داد:ورود نخستین محموله رول کاغذ به بندر کاسپین از روسیه

معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه ازاد انزلی با اشاره به پهلوگیری کشتی حامل نخستین محموله این کالای جدید جذب شده، شامل ۷۲۲ رول کاغذ در بندر کاسپین گفت: جذب کالاهای متنوع و شناسایی بازارهای جدید در بنادر حاشیه خزر، از مهمترین برنامه‌های منطقه ازاد انزلی در سالجاری است. به گزارش پایگاه خبری رایان خبر امین افقی اظهار ... بیشتر بخوانید »

امام جمعه فومن؛چرخ اقتصاد می چرخد اما رو به عقب

امام جمعه فومن در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری گفت: ما نمی‎دانیم این چرخش رو به جلو است یا عقب! چرخش اقتصاد را همه می بینیم اما رو به عقب!به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از دیارمیرزا، حجت الاسلام نقدی در نماز جمعه فومن ضمن اشاره به وضعیت بازار و ازدحام مردم در ایام آخر سال گفت: مردم ... بیشتر بخوانید »

در جریان گفتگوی تصویری نقوی با میلوشکین مطرح شد:روابط منطقه ویژه لوتوس با منطقه آزاد انزلی الگوی موفقی از همکاری منطقه‌ای در روسیه است

مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با سرگئی میلوشکین مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آستراخان به صورت تصویری گفتگو کرده و در خصوص سازوکارهای توسعه مناسبات فی مابین در چارچوب کریدور شمال-جنوب و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به بحث و تبادل نظر پرداخت.به گزارش پایگاه خبری رایان خبر، سید مهدی نقوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با سرگئی ... بیشتر بخوانید »

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد در همایش بین الملل اوراسیا در منطقه آزاد انزلی مطرح کرد؛

موافقت نامه ایران و اوراسیا دسترسی به بازارهای تجاری در منطقه را تسهیل می کند به گزارشرایان خبر به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در همایش اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلتیک مناطق آزاد ایران در توسعه روابط ... بیشتر بخوانید »

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه؛منطقه آزاد انزلی یکی از سکوهای مهم تجارت ایران با اوراسیا است

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: بررسی نقاط ضعف و قوت و شناخت ظرفیت‌های فی‌مابین با بهره‌گیری از تجربیات فعالان اقتصادی و نظرات علمی اساتید دانشگاه از مهمترین دستاوردهای همایش بین المللی اوراسیا است. هادی تیزهوش تابان رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه برگزاری همایش بین‌المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا را فرصتی برای ... بیشتر بخوانید »